אל תסתכלו על הסלון אלא על מה שיש בו – על ערכו של העיצוב הביתי

סלון מעוצב

אנשים שלא מבינים את ערך העיצוב יכולים לטעון טענות כגון ״למה אתם נתקעים על דברים קטנים״ או ״מה זה משנה איזה צבע השולחן שלך בסלון״. ובכן, הערך האמיתי של עיצוב חכם נעשה מאהבה אמיתית לסטייל וכבוד ליום יום של הבן אדם שחי בסלון הזה. הרהיטים שאנו בוחרים חיים איתנו את היום יום, אנו חוזרים מהעבודה ושוכבים במיטה, רק רוצים לעצום את העיניים לכמה דקות. האם לא מגיע לנו שהמיטה תהיה מיטה שמביעה את חוש הטעם והאסתטיקה שלנו? האם מגיע לנו שנתייחס לדירה שלנו כתחנה זמנית שאין לה ערך ויזואלי או שאולי מגיע לנו יותר מזה, תחושה אמיתית של בית חם.

פינת אוכל מעוצבת כגישה לחיים

סט אוכל דגם רומא 180/100 כולל 6 כסאות

כולנו צריכים לאכול, זה נכון חד משמעית לכולם. אצל רוב האנשים המשתנה יהיה מה הם יאכלו לארוחת ערב אבל למרבה האירוניה אנשים רבים לא חושבים יתר על המידה על מה הם יאכלו את הארוחה שלהם. אני מבקש להעז לאהוב את השולחן שלכם בבית, להיות גאה בו מכיוון שהוא חלק אינטגרלי מהארוחה שלכם עם החברים והמשפחה.. בדיוק עבור זה הוא נועד, להיות שם ברגע האינטימי בו אתם יושבים עם אהובכם וסועדים. זהו ערכו של עיצוב לקשר בין עולם הרגש לעולם הפרקטי.

 

בדיוק כמו פינת האוכל, השולחן הקטן בסלון עליו אתם מניחים את הרגליים בסוף יום העבודה הוא פינת הנחת שלכם ולכן אבקש שלא תזלזו בו. השולחן הקטן הזה הוא דוגמה מצוינת לכך שהבחירות העיצוביות משפיעות על היום יום שלנו. הם צובעים את החיים שלנו, את הרגעים בהם אנו חיים את השגרה.

 

להבין מה אתם אוהבים ואז לממש את זה

עיצוב נכון עובד כמערכה, בכדי לעצב כמו שצריך צריך שיהיה קונספט כללי. יכול להיות שאתם אוהבים מינימליזם ואתם רוצים ריהוט בהיר עם מעט צבעים וקווים ישרים. לחלופין יכול להיות שתמיד חלמתם לעצב את הבית שלכם כמו בקתה אירופאית חורפית המלאה בעץ חום. אנו נשמח להיות לכם לעזר ולתת דרור לרעיונות העיצוביים שלכם. אצלנו במחסני הנמל תוכלו להתייעץ עם מומחי העיצוב שלנו ולהחליט מה הקונספט ומהם הפריטים המתאימים ביותר עבורכם.

לסיכום, נא לא לזלזל בשולחנות סלון מעוצבים וגם לא בפינות האוכל שלכם. הם כאן כדי להפוך את החיים שלנו ליותר יפים, נוחים ומלאים חן. אתם מוזמנים לבוא לבקר בסניפים שלנו ולהתרשם מהמלאי העצום שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן