אודות שימי שרגא – הבעלים של מחסני הנמל


רוב האנשים מכירים את שימי בתור הבעלים של רשת החנויות ריהוט המצליחה ״מחסני הנמל״. יש מי שפגש אותו במהלך רכישה בחנות ויש אלו אשר עוקבים אחריו ברשתות החברתיות בהן הוא פעיל. שימי מאמין שהרשתות החברתיות הן דרך נהדרת לשדר שקיפות ולכן הוא מתמיד לעדכן את חשבונות האינסטגרם והפייסבוק של הנמל.

איש משפחה לפני הכל 

מעבר לעסקים, שימי יותר מכל איש משפחה מסור נשוי +4. על אף שעות העבודה הארוכות והאחריות הרבה בתור מנהל רשת מצליחה, שימי תמיד משתדל לתת יחס חם וזמן אישי לכל אחד מארבעת ילדיו ואשתו האהובה.

משמעת עצמית וחתירה להישגים

להחזיק עסק שלם על הכתפיים זה לא קל. את הכוח לבנות ולתחזק את חייו שימי שואב מאימוני אומנות לחימה אצל המאמן שלו, דותן דוד אשר משמש לו גם כחבר קרוב וגם כמורה דרך רוחני. שימי טוען שהאימונים מלמדים אותו דיוק, משמעת וחתירה להישגים.

חברים לאורך הדרך

שימי ידוע כאדם חברתי מאוד וזה אחד ממקורות הכוח שלו. הוא עובד תמיד עם כל הלב ולא תמיד יודע להפריד בין חברים לעבודה, לפני מספר שנים הוא פתח חנות חדרי תינוקות מעוצבים מצליחה בשם ״בייביז בנמל״  עם חבריו שלום מיכאלשווילי ועדי הימלבלו. שימי מתגאה מאוד בקשרים שהוא יצר עם השנים ויש לו חברים מכל קצוות החברה הישראלית אשר תמיד שמחים לבוא לבקר אותו בסניפים של מחסני הנמל.